Letecké Testy je aplikácia, ktorá pripraví budúcich pilotov na testy na dopravnom úrade

Letecké Testy je aplikácia pre smartfóny, ktorá vznikla už v roku 2017 s cieľom pomôcť budúcim pilotom pripraviť sa na letecký výcvik. Jednou z požiadaviek k pilotnej licencii sú aj testy na Dopravnom úrade. Aby mohol uchádzač pilotnú licenciu získať, musí byť na dopravnom úrade v každej z kategórií úspešný. Aby bol budúci pilot poriadne pripravený pomôže mu aplikácia Letecké Testy, ktorá je dostupná pre Android aj iOS.

Pribudla aj verzia pre operačný systém iOS 

Letecké Testy boli niekedy iba ako Android aplikácia, no v roku 2022 pribudla úplne nová iOS aplikácia, ktorá je totožná s Android verziou. Nová verzia aplikácie zahŕňa nové funkcie. Napríklad, off-line režim vám umožní testovať sa kdekoľvek na cestách, v lietadle a všade tam, kde nie je internet.

Oficiálne testy sú neustále aktualizované a aplikácia na nich reaguje rýchlo a nové otázky obsahuje, aby pripravila pilota čo najlepšie. Ďalšou z nových funkcií je tmavý režim, ktorý sa dá nastaviť, alebo sa automaticky zmení podľa vášho nastavenia zariadenia. V novej aplikácii sa môžete otestovať z vami vybranej kategórie, ako sú napríklad Navigácia, Letecké postupy, či Meteorológia. Pokiaľ študent nespraví niektorú z kategórií, môže  opakovať iba danú kategóriu.  Nielen testy sú aktualizované, ale aj aplikácia dostáva pravidelné aktualizácie – autor opravuje chyby a aj ju vylepšuje.

Aplikácia Letecké Testy

Aplikácie testuje, ale aj učí 

Aplikácia Letecké Testy vás nielen otestuje sadami otázok, ale má aj režim učenia sa. V  učebnom režime vám zobrazí otázku a ponechá skrytú odpoveď. Ak si však nebudete istí odpoveďou, kliknete na tlačidlo Zobraziť odpoveď a overíte si ju. Táto metóda učenia vám umožňuje postupne prechádzať jednotlivé otázky a postupne si zapamätávať správne odpovede. 

Druhá hlavná možnosť aplikácie je samotné testovanie, ktoré predkladá študentovi buď náhodne zvolené otázky zo všetkých kategórií alebo len testovacie otázky z vami vybranej kategórie. Na úspešné absolvovanie testu je potrebné správne zodpovedať minimálne 80% otázok. Test je po vyplnení otázky okamžite vyhodnotený a pri dosiahnutí dostatočného počtu správnych odpovedí môžete pokračovať odznova.

Čísla a recenzie hovoria za všetko 

Nová aplikácia Letecké Testy, v ktorej sú chyby predchádzajúcej verzie opravené, získava iba pozitívne hodnotenia. V aplikácií nájdete všetkých 9 kategórií otázok totožných s testami na Dopravnom úrade. Aplikácia obsahuje  viac ako 1850 otázok. Najnovšia verzia si drží skvelé 5 hviezdičkové hodnotenie.

Letecké testy je aplikácia, ktorá vám pomôže naplniť váš sen pilota

Aplikácia Letecké Testy je dostupná pre Android a iOS a stiahnuteľná z oficiálnych obchodov pre tieto operačné systémy.

Text: Michael Šubák 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *