Blahoželanie

V živote stretáme nespočetné množstvo ľudí. Niektorých vidíme jeden, dva či trikrát a vytratia sa z nášho života a naopak niektorí stanú sa často súčasťou nášho bytia. Mnohých z nich uchovávame vo svojej pamäti,  lebo máme na nich kopec spomienok, pozitívnych a veľakrát aj negatívnych. Sú situácie, kedy nám život postaví do cesty ľudí, ktorí sa nám stávajú priateľmi, kamarátmi a zostávajú v našom vnútri zapísaní nastálo.  A takému skutočnému kamarátovi a výnimočnému človeku v jednej osobe chcem venovať aj tieto riadky.

Nezvyknem vo svojich príspevkoch zverejňovať osobné pocity, problémy či nebodaj úspechy, to nechávam na iných, ktorí dokážu oceniť to málo, čo po mne zostáva. Dnešný deň je však pre mňa iný a povedal som si, že spravím výnimku.

A to preto, že v  týchto dňoch sa  pilot, zakladateľ  a šéf leteckej školy Flying Service DTO, Vladko Kašpar dožíva krásneho okrúhleho životného jubilea. Určite dostal a stále dostáva mnoho gratulácií, či už prostredníctvom telefonátov, sms správ, e-mailov, hlasoviek, ale aj osobných blahoželaní, spojených s potrasením pravicou, s prianím všetkého najlepšieho. Mojim krédom vždy bolo byť  trochu originálny, jedinečný, ak sa podarí aj výnimočný či aspoň minimálne zaujímavý. To prvé spomenuté chcem naplniť aj dnes, tu a teraz a môjmu, respektíve nášmu veľmi dobrému kamarátovi k jeho narodeninám zablahoželať všetko najlepšie prostredníctvom jednej z najsledovanejších leteckých webových stránok. 

Vladko, prajeme Ti zdravie, lebo prihliadajúc na dobu v ktorej žijeme, je to to najvzácnejšie a najpotrebnejšie, čo k spokojnému životu potrebujeme. Poznám Ťa viac ako dvadsať rokov a viem, že pokiaľ Ti bude slúžiť zdravie, budeš stretať šťastie na každom kroku všade tam, kde sa rozhodneš kráčať a dostaneš  toľko lásky od svojich najbližších,  ako si jej dostával doteraz, tak viem, že o všetko ostatné sa dokážeš svojou šikovnosťou, pracovitosťou, rozvážnosťou, triezvym a zdravým myslením postarať sám. Ešte raz blahoželám.

Za všetkých pilotov, kamarátov, žiakov z letiska v Lučenci  a v Očovej a celý tím letectvosr.sk

Ďuro Uhliar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *